PAYLAŞ

Hamzaoğlu İnşaat

Binalarımızda deprem yönetmeliklerinin üzerinde inşaat teknikleri kullanılmıştır. Dairelerimiz betonarme olarak ve ISO 9001:2008 protolüne uygun hazır beton kullanılarak yapılmaktadır.

HAMZAOĞLU İNŞAAT, olarak doğru ve güvenilir bir yerden konut almak isteyen kişilere konforlu ve güvenli seçenekler sunmakla beraber, müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini değişmez bir ilke edinerek benimsemiştir. 2005 yılından üçüncü kuşak olarak bayrağı devraldığımız firmamız inşaat sektöründe aktif rol oynayarak, her zaman kaliteyi hedefleyen günümüz modern yapı sektörünün önemli bir üyesi olmuştur.Firma olarak hedefimiz; kalite, güven ve dürüstlükten ödün vermeden sektörde adından söz ettiren projeleri üretmek, ülke ekonomisine, üretimine katkıda bulunmaktır.Günümüz mühendislik teknolojilerinin tüm imkanlarını kullanarak inşaatlarımızda kalite ve güvenliği ön planda tutarak kısa süre içinde projelerimizi teslim etmekteyiz. Hayalini kurduğunuz daireler artık bizimle ulaşılabilir olacak. Binalarımızda deprem yönetmeliklerinin üzerinde inşaat teknikleri kullanılmıştır. Dairelerimiz betonarme olarak ve ISO 9001:2008 protolüne uygun hazır beton kullanılarak yapılmaktadır.

Hamzaoğlu İnşaat olarak; İnsana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kurum olma inancı ile sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, kararlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi vizyon olarak benimsemiştir. İnşaat sektöründe yer alarak ülke ekonomisine en fazla katkıyı yapmak ve güvenilir projelere imza atmayı hedeflemekteyiz. İnşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olmak. Bununla beraber; genel müteahitlik alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun evrensel düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır...